O AKCJI
W 2018 r. Fundacja Muszkieterów wraz z właścicielami sklepów Intermarché oraz Bricomarché już po raz trzeci zorganizuje charytatywną akcję „Wakacje z Muszkieterami”. Dzięki tej inicjatywie blisko 800 dzieci z rodzin niezamożnych oraz domów dziecka wyjedzie na prawdziwe wakacje!
W tym roku dzieci będą wypoczywać w Julinku, w sercu Kampinoskiego Parku Narodowego, w ośrodku znanym jako była baza cyrkowa!

Po raz trzeci Ambasadorką akcji została znana i lubiana przez dzieci medalistka olimpijska we florecie – Sylwia Gruchała.

ATRAKCJE NA WAKACJACH Z MUSZKIETERAMI
Motywem przewodnim kolonii będzie „Wakacyjna Akademia Talentów”. Dzieci będą rozwijać swoje talenty naukowe, artystyczne i sportowe podczas zabaw cyrkowych, warsztatów aktorskich oraz turniejów sportowych. Po aktywnym dniu uczestnicy kolonii będą mogli wziąć udział w pasjonującym wieczorze gier planszowych, kolonijnym talent show, karaoke oraz dyskotece.

W programie są również wycieczki autokarowe do Warszawy i zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki, Starówki oraz przejażdżka metrem. Dzieci spędzą także czas w aquaparku.

ZAANGAŻOWANIE KLIENTÓW SKLEPÓW INTERMARCHÉ I BRICOMARCHÉ
W tym roku Klienci sklepów Intermarché oraz Bricomarché mogą zaangażować się w działalność charytatywną Fundacji Muszkieterów poprzez wsparcie zbiórki publicznej, która prowadzona jest w naszych sklepach (nr zbiórki 2018/691/OR). Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na organizację kolonii w ramach akcji „Wakacje z Muszkieterami”. Także poprzez zakup charytatywnych toreb w sklepach Intermarché i Bricomarché można wspomóc działania Fundacji.Relację z przebiegu zeszłorocznej edycji akcji „Wakacje z Muszkieterami” znajdziesz tutaj: